nr 1294 8669
Herrur
18k guld, bruttovikt: 26,5g
Kondition: går ej, gravyr, slitage, skador
Utrop: |
1.000 kr |
Såld: |
1.300 kr |
måndag 2 december 2019 kl 19:23:08
Tid |
Kund |
Bud |
29/11 19:36:49
1.200 kr
29/11 23:34:21